Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real
Om van uw vakantie in Itajaí te genieten, verblijf in Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real Itajaí appartementen, gelegen op 25 minuten lopen van het Complexo Turístico do Morro do Careca en op 4 km van het Praia do Atalaia.
Dit appartement is op 3 km afstand van het Cristo Luz monument te vinden. Het Parque Unipraias Camboriu ligt binnen 15 minuten rijden van het appartement.
Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real appartementen bieden gasten een balkon en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een droger en handdoeken in deze accommodatie. Er is ook een apart toilet en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt dit appartement zelfvoorzienende opties zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Strand Praia dos Amores4,1 km
- Bus Station4,5 km
- Unipraias Park4,1 km
- cristo luz3,3 km
- Winkelcentrum Praia Camboriu4 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Zithoek
- Kleedruimte
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real appartement.
Gasten van Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Complexo Turístico do Morro do Careca, binnen 25 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Parque Unipraias Camboriu (7 km) en het Praia do Atalaia (4 km). - ❓
Hoeveel kost het om Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real appartement is $84. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Ape 3Qrt Amores Da Brava Oka-Real appartement.